Raktáron 100+ db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Bábolna Bio
500 ml - 6 037 Ft (JC 12 074 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Alkalmas beltéri használatra az olyan élősködők, mint a laposférgek és a bolhabogarak elleni védekezésre. Kiváló repellenciát és hosszan tartó hatékonyságot garantál. A termék a szi
Raktáron 51 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Floraservis
2 csali - 1 518 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Nagy hatékonyságú csali házak formájában csótányok és rozsomákok ellen.
Raktáron 87 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
UNICHEM
500 ml - 2 558 Ft (JC 5 116 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Hosszantartó rovarölő spray a fáraóhangyák ellen.
Raktáron 59 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Floraservis
2 csali - 1 717 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Rendkívül hatékony csali házak formájában a hangyák, még a fáraóhangyák ellen is.
Raktáron 13 db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Bábolna Bio
1 csomag - 3 db - 1 504 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Egy hangyacsapda, amely nem hagyja cserben. Modern csapdánkkal nem kell többé szenvednie a hangyáktól a beltérben.
Raktáron 1 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Bábolna Bio
1 darab - 1 454 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
A termék a házi és kerti hangyák elleni védekezésre szolgál zárt terekben és teraszokon.
Raktáron 93 db Megkaphatja holnapután, 09.30.
BIOLIT
1 darab - 1 353 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Hangyacsali, amelynek hatékonysága akár több hétig is eltarthat.
Raktáron 1 db Megkaphatja holnapután, 09.30.
BIOLIT
250 g - 2 277 Ft (JC 9 108 Ft/kg) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Azonnali hatású hangyairtó szer. 12 hétig tartó védelmet biztosít otthonában.
Raktáron 98 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Bábolna Bio
1db - 4 db - 1 975 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Ragadós csapda csótányok és csúszó-mászó rovarok számára. Olyan szexferomont tartalmaz, amely gyorsan és hatékonyan vonzza a csúszó-mászó és csótányszerű rovarokat.
Raktáron a változat szerint
BROS
250 g - 1 716 Ft (JC 6 864 Ft/kg) 1 kg - 4 712 Ft (JC 4 712 Ft/kg) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Hangya készítmény azonnali hatállyal.
Raktáron a változat szerint
Ekotips
0,5 literes spray. - 1 713 Ft (JC 3 426 Ft/l) 0,5 L visszatérítés - 1 466 Ft (JC 2 932 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
A Cyper egy permetezhető, széles spektrumú rovarölő szer mikroemulziós vizes koncentrátum formájában a kellemetlen rovarok ellen.
Raktáron a változat szerint
Floraservis
50 ml - 2 055 Ft (JC 41 100 Ft/l) 250 ml - 7 484 Ft (JC 29 936 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Felkészülés a csúszó-mászó rovarok ellen - EXTRA ERŐS. Folyékony koncentrátum permetezéshez a kúszó rovarok ellen, gyors és azonnali reakcióval és hosszan tartó hatással.
Raktáron 25 db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Bayer Garden
4 g - 2 579 Ft (JC 644 750 Ft/kg) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Folyékony rovarölő csali tubusban a hangyák, köztük a fáraóhangyák elpusztítására.
Raktáron 100+ db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
CHEMOBAL
1 darab - 684 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Rovarölő készítmény kréta formájában. A hangyák elleni védekezésre használják zárt helyiségekben.
Raktáron a változat szerint
NEUDORFF
100 g - 1 696 Ft (JC 16 960 Ft/kg) 300 g - 3 105 Ft (JC 10 349 ,90 Ft/kg) 500 g - 4 400 Ft (JC 8 800 Ft/kg) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Gyorsan ható porformuláció a hangyák eltávolítására utakon, burkolt vagy kikövezett területeken. Szórva vagy permetként használható.
Raktáron 31 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Bábolna Bio
400 ml - 1 849 Ft (JC 4 622 ,50 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
A termék laposférgek, bolhák, skorpiók és pókok elpusztítására is alkalmas.
Raktáron 26 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Bábolna Bio
500 ml - 3 339 Ft (JC 6 678 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Beltéri termék a rejtett életmódot folytató csúszó-mászó rovarok, mint például csótányok, hangyák, pókok, csúszómászók, poloskák stb. ellen.
Raktáron 28 db Megkaphatja holnapután, 09.30.
BIOLIT
400 ml - 2 700 Ft (JC 6 750 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
A BIOLIT PLUS a hangyák ellen egy rendkívül hatékony és tartós felületi permet a hangyák és más csúszó-mászó rovarok elleni védekezésre a lakásban.
Raktáron 37 db Megkaphatja holnapután, 09.30.
BIOLIT
400 ml - 2 700 Ft (JC 6 750 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Nagy hatékonyságú spray a pókok és más kúszó rovarok azonnali elpusztítására.
Raktáron 45 db Megkaphatja holnapután, 09.30.
UNICHEM
500 ml - 2 338 Ft (JC 4 676 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Hosszantartó rovarölő spray a fáraóhangyák ellen.
Raktáron a változat szerint
UNICHEM
0,5 L visszatérítés - 1 478 Ft (JC 2 956 Ft/l) 0,5 literes spray. - 1 699 Ft (JC 3 398 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Háztartási rovarok elleni rovarölő permetszer, hosszan tartó hatással.
Raktáron a változat szerint
Bayer Garden
100 g - 1 265 Ft (JC 12 650 Ft/kg) 180 g - 2 388 Ft (JC 13 266 ,77 Ft/kg) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Rovarölő csali granulátum formájában, amelyet az épületekben és azok környékén lévő hangyák (fekete hangya és rokon fajok) elpusztítására terveztek, akár 13 fészek kiirtásával.
Raktáron 48 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
Bayer Garden
2 csali - 2 257 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Csalétek zárt dobozok (házak, 2 db a csomagban) formájában a hangyák és fészkeik megsemmisítésére.
Raktáron 40 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
BROS
1 darab - 556 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Ragadós csapda gyorsan kúszó rovarok számára.
Raktáron 48 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
BROS
1 darab - 710 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Nem szárad ki 4 hónapig, nem tartalmaz vegyi anyagokat, kórházakban is használható.
Raktáron 6 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
BROS
1 darab - 1 355 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
A kertben, szobákban és közvetlen környezetükben lévő hangyák ellen azonnal alkalmazható termék.
Raktáron 7 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
UNICHEM
300 g - 2 281 Ft (JC 7 603 ,26 Ft/kg) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Ez egy laza / kristályos formája a kúszó rovarok - hangyák - elpusztítására szolgáló készítménynek.
Raktáron 10 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
UNICHEM
0,5 literes spray. - 2 063 Ft (JC 4 126 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Úgy tervezték, hogy elpusztítsa az atkák és a csúszó-mászó rovarok minden típusát.
Raktáron a beszállítónál: 80 db Megkaphatja 7 nap múlva, 10.05.
Bayer Garden
250 g - 3 597 Ft (JC 14 388 Ft/kg) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
A mikrogranulátum akár 12 hétig is hatásos, a kúszó rovarok és a kullancsok ellen egyaránt.
Raktáron 1 db Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja holnapután, 09.30.
NEUDORFF
2 adag és 20 ml oldat - 3 824 Ft Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Természetes rovarölő szerrel ellátott kiegészítő csalétekdoboz, amely a teraszokon, erkélyeken és lakóterekben lévő hangyák irtására szolgál.
Raktáron a beszállítónál: 100+ db Megkaphatja pénteken, 10.02.
NEUDORFF
2 x 20 ml - 2 379 Ft (JC 59 475 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
Természetes rovarölő szerrel ellátott utántöltő csere, amely a teraszokon, erkélyeken és a lakótérben lévő hangyák kiirtására szolgál.
Raktáron a változat szerint
NEUDORFF
250 ml - 3 235 Ft (JC 12 940 Ft/l) 750 ml - 4 866 Ft (JC 6 487 ,84 Ft/l) Válasszon egy változatot
Őrség rendelkezésre állása
Kosárba
A környezetbarát spray hatékonyan irtja a hangyákat beltéren és kültéren, természetes, a gyermekek és állatok számára biztonságos összetevőket használ, szintetikus vegyszerek nélkül